Aktuality Akce

LASERWORLD CZ
Váš košík je prázdný

   

Chcete být informováni o aktuálních
novinkách, slevách nebo akcích
v naší nabídce laserů?Přihlašte se k odběru našeho Newsletteru

a budete mít aktuální informace ve svém e-mailu.

Akce

Opravy laserových modulů

 

Při používání laseru postupně dochází ke snižování intenzity vyzářeného světla. Tento úbytek není veliký, nicméně u starších laserů je již viditelný. Nejčastěji se s ním setkáváme u červených laserových modulů. Výměna celého modulu je v takovémto případu, kdy laser svítí, ale slabě, téměř nezbytná a drahá. Technické vybavení našeho servisu nám dovoluje nově do nabídky poskytovaných servisních služeb zařadit i repasi laserových modulů. Od roku 2013 opravujeme / repasujeme i laserové moduly zelené.

RED - červené laserové moduly

Jedná se o opravu slabě svítících (lidově řečeno "vysvícených") červených modulů použitých v laserech R, RG, RGY, RGB z kategorie Ecoline (EL), Evolution (ES), Club series (CS) a Revolution series (RS). Cena repase je výrazně nižší než cena nového modulu. Opravit lze téměř všechny výrobcem v historii používané moduly s vyjímkou modulů které jsou zalisované. U těchto zalisovaných modulů z důvodu jejich nerozebíratelnosti není repase možná. Takovéto nerozebíratelné moduly byly použité např. v prvních sériích laserů RS. Tento modul poznáte v laseru RS i laicky - těleso modulu je "bronzové" a vedou z něho 4 vodiče (pozor toto se netýká modulů z EL, ES, CS - ty mají tělo také broznové, ale jsou rozebíratelné). Oproti tomu moduly v laserech RS novějšího provedení (repasovatelné) mají válcové, žebrované tělo černě eloxované a z těla modulu vedou pouze dva vodiče.

Takže, máte-li výše popsaný problém s malou svítivostí červeného modulu, můžeme vám jej vyřešit za cenu výrazně nižší než je cena nového modulu. V každém případě nás ještě před odesláním modulu na repasi kontaktujte - ideálně emailem s přiloženou fotografií vašeho modulu (může být vyfocen i bez demontáže, osazený v laseru), abychom společně ověřili, že se jedná o modul repasovatelný. Repasi je možno provést u samostatně zaslaných modulů (demontujete i namontujete si jej sami) i v rámci opravy laseru (zde je součástí opravy i vyčištění a seřízení optiky celého laseru).

red modul z EL/ES laseru                          red modul RS

              modul EL/ES se zdrojem                        novější typ modulu RS

 

GREEN - zelené laserové moduly

Na rozdíl od červených laserovýcxh modulů nelze dopředu (bez rozebrání) jednoznačně určit zda-li je modul opravitelný či nikoliv. Nicméně většina výrobcem použitých modulů je také opravitelná - stačí jej obdobně jako laserové moduly červená zaslat do našeho servisu.

 

Stejně jako pro opravu kompletních laserů i pro opravy laserových modulů platí, že zjištění závady (opravitelnost) je vždy zdarma - po zjištění závady vám zašleme propočet ceny opravy a vy se rozhodnete zda-li laserový modul chcete opravit či nikoliv. Pokud se rozhodnete, že se opravovat nebude, zašleme vám váš laserový modul nazpět. V tomto případě hradíte pouze cenu poštovného, zjištení závady je stále zdarma.

Moduly zasílejte do našeho servisu na tuto adresu vždy komplet laserový modul včetně napájecího driveru! Nezapomínejte prosím k modulu vložit popis závady, případně jak k ní došlo a hlavně kontakt na sebe - email, telefon, adresu. Poměrně často se stává, že k nám dorazí balíček s modulem bez jakéhokoli kontaktu. Zbytečně to komplikuje a zdržuje průběh opravy .

 

Laser CS 2000 RGB SE

 

 

Přes časem jsme zapůjčili pro LASERFORUM CZ na otestování laser CS 2000 RGB SE - tedy laser CLUB SERIE který je od výrobce osazený scansystémem XSpeed 50 kpps. Vzhledem k množícím se dotazům na rychlost a kvalitu vykreslování je asi nejlepší uveřejnit link, kde se můžete podívat na srovnání "klasického" scansystému a Xspeed.

Vlákno diskuze najdete zde

 

CS SE CS SE + CS

 

Vlevo CS 2000 RGB SE a na foto vpravo, menší obrázek vpravo je CS 2000 RGB se standardně osazovaným scansystémem 30 kpps. Rozdíl výkonu scanerů je patrný, dlužno snad jen upozornit na fakt, že scanspeed v ovládacím sw byl nastaven na maximum, aby byl rozdíl vykreslení co nejpatrnější. Při snížení scanspeedu by obrázek z CS 2000 RGB byl věrnější, ale na druhou stranu by zase při složitejším obrazu docházelo k efektu "blikání" - tedy obnovení méně než 25 obr / sec. Xscan je bez debat výkonější než klasický scansystém, dokonce mírně překonává i výkon 50k scansystému který byl montován do laserů serie RS.

 

ILDA sety

AKCE SKONČILA

Pro tento letní měsíc jsme pro Vás připravili cenovou akci na sestavu laseru typu Club Serie (CS) a kvalitních setů ILDA ovládání renomovaných výrobců PHOENIX 4 LIVE a PANGOLIN QuickShow. Kombinací těchto dvou prvků - kvalitního laseru spolu se setem kvalitního software a DAC převodníku, získáte sestavu, se kterou si jistě nikde ostudu neuděláte. Pro perfekcionalisty doporučeujeme zakoupení laseru CS ve verzi Speed Edition (SE - lze vybrat "u přidání do nákupního koše" jako verzi scansystému) - spojením ILDA ovládání Pangolin nebo Phoenix s tímto  špičkovým scansystémem dostanete do ruky nástroj se kterým vykreslíte naprosto bezchybně i nejsložitější grafiky, loga či nápisy.

V případě zájmu o zvýhodněnou cenu ILDA ovládání při zakoupení laserů z kategorie PURE nebo RTI nás bez obav kontaktujte, jistě najdeme nějaké zvýhodnění i pro Vás.


v měsíci srpnu 2013 nabízíme všem šanci využít naší nabídky

ZVÝHODNĚNÉ ILDA SETY s lasery kategorie CS

CS

ke každé sadě 1 kus ILDA kabelu zcela zadarmo

typ laseru cena s Phoenix 4 Live cena s Pangolin QuickShow
CS-250 G ILDA SET
22 000,- Kč 24 600,- Kč
CS-400 G ILDA SET
29 500,- Kč 32 100,- Kč
CS-800 G ILDA SET
45 700,- Kč 48 300,- Kč
CS-1200 B ILDA SET
28 000,- Kč 30 600,- Kč
CS-1000 RGY ILDA SET
31 550,- Kč 34 150,- Kč
CS-1000 RGB ILDA SET
30 800,- Kč 33 400,- Kč
CS-2000 RGB ILDA SET
45 700,- Kč
48 300,- Kč

v rámci jedné objednávky není počet setů omezen. Objednávejte samostatně laser + samostatně typ ovládání - slevu na výše uvedené akční ceny obržíte po zadání slevového kódu PHOENIX (pro set s Phoenix 4 LIVE) nebo PANGOLIN (pro set s Pangolin QuickShow) do políčka Slevový kód, při uzavírání objednávky

* akce se netýká velkoobchodních objednávek ** použití slevového kódu pro slevu u jiného zboží než výše uvedených setů nebude akceptováno

 


 

Pro ostatní zájemce o laser CS s ILDA ovládáním stále platí akce set ILDA ZDARMA

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL