Aktuality

LASERWORLD CZ
Váš košík je prázdný

   

Chcete být informováni o aktuálních
novinkách, slevách nebo akcích
v naší nabídce laserů?Přihlašte se k odběru našeho Newsletteru

a budete mít aktuální informace ve svém e-mailu.

Aktuality

Vyšší bezpečnost

Z dúvodu vyššího zabezpečení a větší bezpečnosti vašich osobních dat, jsme spustili na našem serveru SSL šifrovanou komunikaci. Prozatím pouze v sekci správy vašich osobních dat a objednávek. Výhodou je, že nikdo nemůže odposlechnout vaši komunikaci s naším e-shopem. Resp. odposlechnout může, ale v sekci obsahující vaše soukromá data je komunikace mezi vaším počítačem a naším serverem bezpečně zašifrována a není možné ji v reálném čase rozšifrovat.

Vedlejším efektem je stav, kdy váš počítač nedůvěřuje CA (Certifikační Autoritě) která pro náš server vystavila šifrovací klíč. Projeví se to tím, že vámi používaný prohlížeč zobrazí hlášení o nedůvěryhodném připojení. Vzhled tohoto oznámení se liší podle typu prohlížeče který používáte - viz obrázky na konci článku. Tohoto jevu se zbavíte ideálně instalací kořenového certifikátu CA CACERT - stačí kliknout na tento odkaz a certifikát si nainstalovat.

Firefox

caff

 

Internet Explorer

caie

 

Google Chrome

cagch

 

ILDA sety

AKCE SKONČILA

Pro tento letní měsíc jsme pro Vás připravili cenovou akci na sestavu laseru typu Club Serie (CS) a kvalitních setů ILDA ovládání renomovaných výrobců PHOENIX 4 LIVE a PANGOLIN QuickShow. Kombinací těchto dvou prvků - kvalitního laseru spolu se setem kvalitního software a DAC převodníku, získáte sestavu, se kterou si jistě nikde ostudu neuděláte. Pro perfekcionalisty doporučeujeme zakoupení laseru CS ve verzi Speed Edition (SE - lze vybrat "u přidání do nákupního koše" jako verzi scansystému) - spojením ILDA ovládání Pangolin nebo Phoenix s tímto  špičkovým scansystémem dostanete do ruky nástroj se kterým vykreslíte naprosto bezchybně i nejsložitější grafiky, loga či nápisy.

V případě zájmu o zvýhodněnou cenu ILDA ovládání při zakoupení laserů z kategorie PURE nebo RTI nás bez obav kontaktujte, jistě najdeme nějaké zvýhodnění i pro Vás.


v měsíci srpnu 2013 nabízíme všem šanci využít naší nabídky

ZVÝHODNĚNÉ ILDA SETY s lasery kategorie CS

CS

ke každé sadě 1 kus ILDA kabelu zcela zadarmo

typ laseru cena s Phoenix 4 Live cena s Pangolin QuickShow
CS-250 G ILDA SET
22 000,- Kč 24 600,- Kč
CS-400 G ILDA SET
29 500,- Kč 32 100,- Kč
CS-800 G ILDA SET
45 700,- Kč 48 300,- Kč
CS-1200 B ILDA SET
28 000,- Kč 30 600,- Kč
CS-1000 RGY ILDA SET
31 550,- Kč 34 150,- Kč
CS-1000 RGB ILDA SET
30 800,- Kč 33 400,- Kč
CS-2000 RGB ILDA SET
45 700,- Kč
48 300,- Kč

v rámci jedné objednávky není počet setů omezen. Objednávejte samostatně laser + samostatně typ ovládání - slevu na výše uvedené akční ceny obržíte po zadání slevového kódu PHOENIX (pro set s Phoenix 4 LIVE) nebo PANGOLIN (pro set s Pangolin QuickShow) do políčka Slevový kód, při uzavírání objednávky

* akce se netýká velkoobchodních objednávek ** použití slevového kódu pro slevu u jiného zboží než výše uvedených setů nebude akceptováno

 


 

Pro ostatní zájemce o laser CS s ILDA ovládáním stále platí akce set ILDA ZDARMA

 

Rozšířená nabídka

nově v nabídce - lasery nejen pro profesionály

PURE SAPPHIRE

  • PURE SAPPHIRE- produktová řada, která je speciálně navržena pro vysoké výkony. Tyto vysoce výkonné RGB lasery jsou vybaveny Swiss made laserovými moduly jako serie Purelight, ale mají jinou specifikaci paprsku a jsou ideální pro paprskové show ve vnitřních i vnějších prostorech. Všechny Sapphire jsou vyráběny technologií Sealed Housing (uzavřená skříň) a osazeny 50kpps scanery.

Pure Light

  • PURE LIGHT - high-end laserové projektory nabízejí nejnovější, inovativní technologie řešení pro každé použití s extra výkonem a ostrým paprskem. Swiss made kompaktní laserové moduly s velmi dobrými vlastnostmi a Sealed housing technologií jsou perfektní volbou pro všechny aplikace, prezentace výrobků, výstavy, kluby a diskotéky. Se svými kompaktním plug & play konceptem, nízkou spotřebou, chlazením vzduchem, robustní skříní a dodáním ve fightcase se Purelight systémy výborně hodí pro mobilní aplikace

  • PURE MICRO - lasery typu SwissLas Pure Micro Series stanovily nové standardy v oblasti vysoce výkonných laserů v extrémně malých skříních. Tyto nové lasery jsou vybaveny nejmodernější technologií diod SwissLas a extrémně pokročilých Xscan scanerů. Laserové moduly používané pro Micro Pure projektory jsou Vyrobeny ve Švýcarsku a mají speciální tvarování paprsku a kolimaci Swisslas, který zajišťuje velkou přesnost paprsku.

  • RTI PIKO - velmi kompaktní laserový systém v uzavřené skříni (Sealed Housing technologie). Je to pravděpodobně nejmenší RGB laserový systém na celém světě - rozměr kostky o straně pouhých 25 cm. PIKO je k dispozici s neuvěřitelným výkonem až 11W RGB, nebo v jednobarevném provedení až 24W výkonu! Velmi malé rozměry dovolují sbalit kompletní laserovou show do osobního zavazadla a s tímto neskutečným výkonem bez problémů cestovat. Navíc všechny lasery PIKO mají krytí IP54 (chráněno proti stříkající vodě ve všech úhlech). PIKO lasery lze snadno nastavovat pomocí univerzálního, odpojitelného dálkového ovladače. Lze kompletně přizpůsobit základní nastavení celého systému. Řízení je možné pomocí sítě LAN, DMX, Ilda, SD-karty nebo automatického režimu. Systém W-DMX TM je k dispozici na vyžádání. Všechny jednobarevné PIKO jsou vybaveny koherentními OPSL moduly Taipan!
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL